Øvelser frem mot Whit Friday

Øvelser foran whit friday blir den intense varianten i mai.

Følgende dager er avtalt  (alle dager kl 20:00 i Posefabrikken, evt. inntil noe annet er bestemt):

  • mandag 3,
  • mandag 10,
  • onsdag 19,
  • 24 mai (etter ønske fra flere – men vi starter ikke før kl 21:00).

En hold-ambisen-vedlike hilsen

ivar


Deltakere:

NAVNEPOSTMOBILINSTRUMENTDOUBLE ROOMSINGLE ROOMKLM FLYANNET
Folge, Lotte H.charlotte.folge@deepwater.com99487494Kornett11
Folge, Øyvindoyvind.folge@oilcamp.com91321554Kornett01
Gilje, Rolf Akselrolagi@statoil.com91157863Kornett11Eget fly
Koppang, Tore O.tore_ok@hotmail.com92094149Kornett11
Lund, Kristin Gundersenklund50@hotmail.com95920026Kornett11
Løhre, Aina M.aina.lohre@c2i.net99016720KornettReiser med SBB
Tønnesen, Margrethemargrethe@toennesen.no92846093KornettReiser med SBB
Alle, Kristin Jensenkristin.jensen-alle@skanska.no93438831Flygelhorn01
Grude, Ellinorelgru@statoilhydro.com91613616Althorn11
Pedersen, Bjarnebjarnepedersen@lyse.net95117626Althorn11
Melhus, Audfleecefam@lyse.net97542888BarytonReiser med SBB
Skjøld, Sindresindre.skjold@lyse.net95139108Euphonium11
Høgberg, Atleatle@hoegberg.net90073797Euphonium11
Nesvik, Mortenmnes@statoilhydro.com90514628Baryton01
Kolstad, Arnearne.kolstad@lyse.net41518604Trombone11
Nøstdal, Oddvaroddvar.noestdal@gmail.com40416204Trombone1Oslofly
Ingebrigtsen, Jørnjahi27@hotmail.com91708528Bass0Oslofly
Viste, Espenespenviste@yahoo.com.au;91390342Bass1
Hindal, Roaldroald.hindal@stavanger.kommune.no48230506Bass11
Haaland, Henninghenning@lkhaaland.no40070883Bass
Sløveren, Ivarivar.sloveren@lyse.net91321530Rådgiver11
Hansen, Morten E.mehans@lyse.net99014386Pinne11

Keep Reading

PreviousNext

Kommentarer

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.