Innlegg

Kommentarer

Alexander Brass Band drar til Whit Friday 27-30 mai

Påmeldingen så langt viser 19 medlemmer som deltar.  Dette blir kjekt (igjen)… 

Mer informasjon kan dere finne her:  http://www.whitfriday.brassbands.saddleworth.org.uk/intro.html

Klikk på lenken under for å se hvilke deltakere som er registrert pr. 24.jan
(dersom noen flere vil være med – gi beskjed til Ivar snarest!!)

Et lite klipp fra Delph med Black Dyke i 2007 – Knight Templar.  Vi spilte sammen med Black Dyke kvelden i forveien, i deres øvelseslokaler …  Stor opplevelse:

NAVNEPOSTMOBILINSTRUMENTDOUBLE ROOMSINGLE ROOMKLM FLYANNET
Folge, Lotte H.charlotte.folge@deepwater.com99487494Kornett11
Folge, Øyvindoyvind.folge@oilcamp.com91321554Kornett01
Gilje, Rolf Akselrolagi@statoil.com91157863Kornett11Eget fly
Koppang, Tore O.tore_ok@hotmail.com92094149Kornett11
Lund, Kristin Gundersenklund50@hotmail.com95920026Kornett11
Løhre, Aina M.aina.lohre@c2i.net99016720KornettReiser med SBB
Tønnesen, Margrethemargrethe@toennesen.no92846093KornettReiser med SBB
Alle, Kristin Jensenkristin.jensen-alle@skanska.no93438831Flygelhorn01
Grude, Ellinorelgru@statoilhydro.com91613616Althorn11
Pedersen, Bjarnebjarnepedersen@lyse.net95117626Althorn11
Melhus, Audfleecefam@lyse.net97542888BarytonReiser med SBB
Skjøld, Sindresindre.skjold@lyse.net95139108Euphonium11
Høgberg, Atleatle@hoegberg.net90073797Euphonium11
Nesvik, Mortenmnes@statoilhydro.com90514628Baryton01
Kolstad, Arnearne.kolstad@lyse.net41518604Trombone11
Nøstdal, Oddvaroddvar.noestdal@gmail.com40416204Trombone1Oslofly
Ingebrigtsen, Jørnjahi27@hotmail.com91708528Bass0Oslofly
Viste, Espenespenviste@yahoo.com.au;91390342Bass1
Hindal, Roaldroald.hindal@stavanger.kommune.no48230506Bass11
Haaland, Henninghenning@lkhaaland.no40070883Bass
Sløveren, Ivarivar.sloveren@lyse.net91321530Rådgiver11
Hansen, Morten E.mehans@lyse.net99014386Pinne11

1 comment to Alexander Brass Band drar til Whit Friday 27-30 mai

  • Espen Viste

    Hallo.
    Fekk hørrt dokker i Bergen. Det va ståpels og veldigt vemodigt. Kan sei at fremførelsen va det så gjorde det styssta inntrykket på meg i helgå. Någen av dokker har eg jo spelt med for 12,20,30 år siå.
    Viss dokker har brug for ein goe tubaist te England i mai, så e eg klare. Har holdt spelingå vedlige, og va med danske Lyngby te EM i Stavanger.
    Viss det hadde vore greit, så ska eg lova å nå flyet denne gongen…

    Takk for vellyden i Bergen.
    Espen Viste

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.